سال 1392 بود که با یک ایده به دنیای وب وارد شدم. همون سال هایی که تازه همراه اول، ایرانسل و تالیا خدمات اینترنت روی تلفن همراه را ارائه کردند. هزینه اینترنت همراه زیاد بود و خیلی ها از ADSL استفاده می کردند و هنوز خبری از بسته های اینترنتی نبود.

برای پیاده سازی پروژه ای که در سر داشتم سه راه وجود داشت:

1. استخدام تیم برنامه نویس برای پیاده سازی ایده و راه اندازی سایت

2. همکاری و مشارکت با یک تیم برنامه نویس

3.خودم برنامه نویسی یاد بگیرم.

هر کدوم از روش ها مشکلات خودشون رو داشتند. هزینه استخدام تیم برنامه نویس زیاد بود، اونم برای اجرای ایده ای که شاید زودتر از زمان خودش داشت اجرا می شد. از طرفی پشتیبانی یک سایت هم مهم بود و من دانش لازم برای توسعه و نگهداری اون سایت رو نداشتم (راستش سرمایه لازم برای اینکار رو هم نداشتم 😉 ) و نمی خواستم نگهداری و توسعه سایتم محدود به تیم طراح باشه. گزینه اول رد شد.

ایده ام رو با چندتا از دوستای برنامه نویسم مطرح کردم و هر کدوم به دلایلی تمایل نداشتن تو این پروژه شرکت کنن. یکی کارمندی رو ترجیح می داد، یکی امیدی به ایده نداشت، یکی دیگه در حال راه اندازی بیزینس خودش بود و … خلاصه نشد که نشد.

ایده رو رها کردم ولی همیشه دنبال راهی برای پیاده سازیش بودم. تو چند سال دوره های زیادی رفتم و آموزش های زیادی در خصوص برنامه نویسی، کسب کار اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ دیدم. الان دیگه بسته های اینترنت فراگیر شدن و حتی بچه ها هم روی تبلتشون اینترنت دارن، فیلم های آپارات و میبینن، قبل خرید، میرن سایت دیجی کالا محصولات رو بررسی میکنن و بعدش میرن تو ترب ارزونترین رو میخرن.

الان دیگه بازی کلا عوض شده

خیلی از افرادی که محصولی برای فروش یا خدمتی عرضه دارن، اهمیت و جایگاه اینترنت رو درک کردن، متوجه شدن که اگه مغازه دارن میتونن به جای شهرشون، به کل ایران بفروشن، اگه روزی 1000 نفر میاد تو پاساژ، میتونه تو پاساژی مغازه داشته باشه که خیلی خیلی هزینه اش کمتره و چند صد هزار نفر پا خور داره.

اما حالا خیلی مشکل اون سال های من رو دارن؛

  1. هزینه طراحی سایت زیاده
  2. چطوری سایت رو مدیریت کنم؟
  3. چطور وارد بازار دیجیتال بشم؟
  4. اگه اون شخصی که سایت و طراحی کرد مُرد ؛) سایتم چی میشه؟

 و کلی سوال های دیگه

ولی گفتم بازی کلا عوض شده و دیگه نباید نگران این چیزها باشید. تیم ما یا هر شخص و گروه دیگه ای میتونه به راحتی این مشکلات رو حل کنه. فقط شما باید تصمیم بگیرید که چه زمانی می خواید وارد این بازی بشید؟

الان شما باید تصمیم بگیرید که چه زمانی می خواید وارد این بازی بشید؟ 

هنوز دیر نشده؟

ماموریت ما

_

ما به دنبال تسهیل شرایط ورود مشاغل و صنایع مختلف به بازار اینترنت هستیم و همواره در تلاشیم با افزایش توانمندی های خود و گسترش تیم فنی، بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهیم.

ما به دنبال فروش نیستیم، به دنبال موفقیت هستیم، موفقیت خودمون، موفقیت تمام مردم ایران 

_

تیم ما

رفیع

موسس شرکت

سپهوند

عکاسی صنعتی

عارفی

فیلم و موشن