خدمات افزایش سرعت سایت وردپرسی

افزایش سرعت نمایش سایت (لود سایت)، علاوه بر تاثیر مستقیم بر سئو سایت و کسب رتبه های بهتر در نمایش گوگل، باعث افزایش حفظ کاربر در سایت و نرخ تبدیل به مشتری خواهد شد.

site-speed-optimization-11
افزایش سرعت سایت 4
افزایش سرعت سایت 4

بهبود سئو سایت

افزایش سرعت سایت 5
افزایش سرعت سایت 5

افزایش نرخ تبدیل

افزایش سرعت سایت 6
افزایش سرعت سایت 6

افزایش رضایت کاربر

نمونه کار ها:

سرعت لود سایت:  1.5 ثانیه

افزایش سرعت سایت-1
افزایش سرعت سایت-1

سرعت لود سایت:  1.5 ثانیه

افزایش سرعت سایت-3
افزایش سرعت سایت-3

سرعت لود سایت:  1.9 ثانیه

site-speed-optimization-amz
site-speed-optimization-amz

سرعت لود سایت:  3 ثانیه

افزایش سرعت سایت-2
افزایش سرعت سایت-2

خدمات افزایش سرعت سایت شامل چه مواردی است!!!

برخی از اقداماتی که برای بهینه سازی سرعت سایت توسط تیم اینسایتا انجام می شود عبارتند از:

بهینه سازی تصاویر

بهینه سازی CSS

بهینه سازی دیتابیس

بهینه سازی JS

بهینه سازی فونت ها

کاهش ریکوئست ها

مدیریت افزونه ها

جلوگیری از سرقت منابع هاست

فعال سازی کلودفلر

رفع مشکلات قالب

بررسی هاست

فعال سازی کش

تاخیر اجرا فایل های JS

بهینه سازی فیلم ها

بهینه سازی پیشخوان سایت

افزونه افزایش سرعت سایت وردپرسی

برخلاف باور بیشتر مدیران و صاحبان سایت ها، بهینه سازی و افزایش سرعت سایت تنها به نصب افزونه و فعال کردن چند تیک محدود نمی شود.

افزونه های مانند راکت می توانند در مدیریت فایل های CSS ،JS و لیزی لود (lazy load) تصاویر مفید باشند. البته اگر تنظیمات همین افزونه ها به درستی انجام نشود، علاوه بر کند شدن سایت، باعث تغییر و بهم ریختگی در ظاهر سایت خواهند شد.

همانطور که بالا توضیح داده شد، افزایش سرعت سایت به عوامل متعددی وابسته بوده و افزونه ها تا حدودی می توانند فرآیند افزایش سرعت سایت را بهبود دهند.

افزایش سرعت سایت و بهبود سئو:

سرعت سایت برای بهبود سئو (Search Engine Optimization) بسیار مهم است.
سئو به مجموعه‌ای از روش‌ها و تکنیک هایی گفته می شود که باعث بهبود رتبه و موقعیت یک سایت در نتایج موتورهای جستجو خواهد شد. سرعت بارگیری صفحات وب یکی از عوامل کلیدی در سئو بوده و تأثیر زیادی بر رتبه و موقعیت سایت در نتایج جستجو دارد.
گوگل، ترجیح می‌دهد برای ایجاد تجربه‌ای کاربری عالی، صفحاتی را به کاربران نمایش دهد که سرعت لود بالایی داشته و سریع نمایش داده می شوند. کاربران نیز انتظار دارند که صفحات سایت ها به سرعت بارگیری شوند و اگر با تاخیر لود شود، ممکن است از آن خارج شده و به سایت رقبا مراجعه کنند.
همچنین در الگوریتم‌های موتورهای جستجو، سرعت بارگیری صفحه به عنوان یکی از عوامل رتبه‌بندی در نظر گرفته می‌شود. بنابراین، یک سایت با سرعت لود بالا می‌تواند رتبه بهتری در نتایج جستجو کسب کند و بهبود سئو خود را تجربه کند.
به طور کلی، سرعت سایت تأثیر مستقیمی در سئو دارد و بهبود آن می‌تواند رتبه و موقعیت وبسایت شما را در نتایج جستجو بهبود بخشد.

افزایش سرعت سایت و نرخ تبدیل:

افزایش سرعت سایت می‌تواند تأثیر قابل توجهی در افزایش نرخ تبدیل (Conversion Rate) داشته باشد. نرخ تبدیل به میزان کاربرانی اشاره دارد که در سایت شما کارهای مورد نظر خود را انجام می‌دهند، مانند خرید محصول، ثبت نام در خبرنامه، تکمیل فرم و ....

در صورتی که زمان لود صفحه های سایت شما طولانی باشد، کاربران از سایت خارج شده و به بررسی سایر سایت ها و رقبای شما می روند. شما می توانید با افزایش سرعت سایت و کاهش زمان بارگیری، تجربه کاربری بهتری را به کاربران ارائه دهید و باعث افزایش میزان اشتراک، خرید و ... شوید.

همانطور که پیش تر گفته شد، سرعت سایت می‌تواند باعث بهبود رتبه سایت شده و با قرارگرفتن در رتبه‌های بالاتر نتایج جستجو، کاربران بیشتری به شما دسترسی داشته و با افزایش تعداد بازدید، افزایش تبدیل خواهید داشت.

سرعت سایت نقش مهمی در اعتماد کاربران به سایت شما خواهد داشت. وقتی که کاربران با سرعت بارگیری سریع سایت شما روبرو می‌شوند، احساس راحتی و اعتماد کرده و درصورت نیاز به خدمات شما، مجددا از سایت شما بازدید خواهند کرد.